O motelu

Motel Velký Rybník je komplex restaurace, konferenčních salonků a ubytování. Nachází se na půli cesty mezi Pelhřimovem a Humpolce. Od sjezdu nejfrekventovanější dálnici D1 je motorest vzdálen 5 km. Motorest Vám nabízí příjemný odpočinek při Vašich cestách. Svou výbornou polohou je předurčen k příjemné zastávce a občerstvení v klidném prostředí.

Jídla jsou pro Vás v naší restauraci připravována po celý den. Základem našeho jídelníčku je česká kuchyně připravovaná z čerstvých regionálních surovin. Restaurace motelu disponuje 60 místy, a dvěma salonky. Velký salonek je vybaven dataprojektorem a plátnem na elektrické ovládání s vlastním sociálním zázemím a kapacitou do 45 míst. Malý salonek s kapacitou do 15 míst je vybaven televizorem 163 cm a v letním období je pro hosty připravena i venkovní terasa.

V našem motelu jsou pro Vás připraveny hotelové pokoje, a to jak pro jednorázové přenocování, tak i pro delší pobyty v regionu Vysočiny. Díky své poloze mimo dálniční těleso jde o klidný motel s vlastním parkovištěm. Pro hosty hotelu je možné parkování v těsné blízkosti motelu, pod dohledem kamerového systému.

Ideální poloha mezi Pelhřimovem a Humpolcem

Poctivá česká kuchyně z regionálních surovin

2 salonky pro pořádání firemních a soukromých akcí

Krásné okolí naší Vysočiny s možností spousty výletů

Restaurace

Zjistit více

Ubytování

Zjistit více

Soukromé akce

Zjistit více

Firemní akce

Zjistit více

Pobytové balíčky

Zjistit více

Naše produkty

Zjistit více